Masz pytanie?
Wyszukiwarka

Zwroty i reklamacje

 

 

! UWAGA !
Zwrot towaru jest możliwy tylko w przypadku zakupów konsumenckich, zakupy dokonywane na działalność gospodarczą, czyli te do których została wystawiona FAKTURA VAT, nie podlegają zwrotom ani wymianie.

 

 

 

ODSTĄPIENIE OD UMOWY

Zgodnie z obowiązującymi przepisami klient dokonujący zakupu na odległość, poza salonem ma prawo do odstąpienia od umowy sprzedaży i zwrotu towaru, bez podania przyczyny i ponoszenia kosztów.


Termin do odstąpienia od umowy sprzedaży towarów wygasa po upływie 14 dni od dnia, od otrzymania przesyłki z zamówionym przez Państwa towarem.

Bezpośrednie koszty zwrotu towaru ponosi Klient.Instrukcja zwrotu towaru:
Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy sprzedaży towarów, w terminie do 14 dni od otrzymania przesyłki z zamówionym przez Państwa towarem należy poinformować sprzedawcę o decyzji o odstąpieniu od umowy sprzedaży towarów w drodze jednoznacznego oświadczenia.
Dołącz oświadczenie o odstąpieniu od umowy i prześlij go razem z przedmiotem oraz paragonem, na adres naszej firmy

Tesa Concept

Ewa Francuz

42-120 Władysławów gm. Miedźno

ul.Akacjowa 37 a

U
łatwi to proces zwrotu produktu.

Aby zachować termin do odstąpienia od umowy sprzedaży towarów wystarczy, aby wysłali Państwo informację dotyczącą wykonania przysługującego Państwu prawa odstąpienia od umowy sprzedaży towarów przed upływem terminu do odstąpienia od umowy sprzedaży towarów.

W terminie do 14 dni od dnia, w którym prześlą Państwo oświadczenie o odstąpieniu od umowy sprzedaży towarów i zamiarze zwrócenia zamówionych towarów należy zwrócić towar:

Informujemy, że zwracany towar nie może nosić śladów użytkowania. Zwracany towar powinien posiadać oryginalne opakowanie producenta. W przypadku wysyłki zwracanego towaru prosimy o dokładne zabezpieczenie paczki aby nie uległa uszkodzeniu lub zniszczeniu w transporcie. Nie przyjmujemy przesyłek pobraniowych oraz z paczkomatów .

Zwrot dokonanych przez Państwa płatności, w tym kosztów dostarczenia towarów (z wyjątkiem dodatkowych kosztów wynikających z wybranego przez Państwa sposobu dostarczenia innego niż najtańszy zwykły sposób dostarczenia oferowany przez sprzedawcę) zostanie dokonany niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni od dnia otrzymania oświadczenia o odstąpieniu od umowy sprzedaży

Facebook