" />
0,00 zł
Szybki kontakt

kontakt Sklep evkaloft.pl

tel. 508 247 378
e-mail : sklep@evkaloft.pl

Koszt dostawy i formy płatności za towar

Zamówiony towar dostarczamy za pośrednictwem firmy kurierskiej DHL. Kupujący jest obciążany następującymi kosztami dostawy:

Opłata za 1 przesyłkę zamówienia (niezależna od ilości produktów znajdujących się w zamówieniu).
Dotyczy małych przesyłek- waga max do 10 kg / mały gabaryt.

Sposób dostawy

Koszt dostawy

Czas dostawy

Przesyłka kurierska

25,00 zł

następny dzień roboczy
po wysyłce paczki z magazynu**

Czas dostawy może się wydłużyć z powodu niezastania nikogo pod podanym adresem lub z innych przyczyn nie leżących po stronie firmy kurierskiej.

Opłaty dotyczące wysyłki mebli 

Opłata pobierana w przypadku produktów o dużej wadze lub dużych gabarytach.

Wartość opłaty za każdą sztukę produktu

Od 55 do 300  zł

     Opłata zależy od wagi i gabarytów wybranego produktu.                       Sprawdzenia dokładnej wartości ewentualnej opłaty                         można dokonać poprzez umieszczenie produktów
          w koszyku zakupów.

UWAGA!
Kurierzy mają obowiązek dostarczyć przesyłkę do lokalu odbiorcy wyłącznie gdy waga paczki nie przekracza 30 kg. W przypadku produktów o większej wadze paczka może zostać dostarczona tylko pod drzwi budynku w adresie dostawy.

Sklep evkaloft.pl nie ma wpływu na konkretną godzinę dostarczenia przesyłki. W momencie wyjścia paczki z magazynu wysyłamy e-mail, w którym podajemy numer listu przewozowego oraz numer telefonu do lokalnego przedstawiciela firmy kurierskiej. Kurier ma obowiązek dostarczyć przesyłkę w ciągu jednego do dwóch dni roboczych.  Formy płatności za zamówiony towar :
przelew 
na adres:

Tesa Concept  42-120 Władysławów ul. Akacjowa 37A
ING Bank
konto :97 1050 1142 1000 0097 0422 9310

 evkaloft.pl   zamówienie nr:
B2B współpraca

Zapraszamy do współpracy 
kontakt.e-mail: tesaconcept@wp.pl
Zobacz »
Kliencie jeżeli poszukujesz mebli wysokiej jakości, to dobrze trafiłeś, oferujemy meble industrialne oraz meble loft. W sprzedaży znajdziesz również meble ze stali i drewnalampy industrialne a jednym z naszych najbardziej popularnych produktów jest wisząca lampa betonowa. Nasza lampa z betonu to bardzo stylowy i nowoczesny produkt, oferujemy również w atrakcyjnych cenach stół do salonu loft. Evkaloft.pl to producent mebli loft gdzie kupisz industrialne meble na zamówienie. Hitem tego sezonu jest industrialna lampa podłogowa. Zadzwoń, a nasi konsultanci udzielą wyczerpujących odpowiedzi. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. 
Akceptuję
Strona korzysta z plików cookies (ciasteczek) . Zapoznaj się z polityką prywatności serwisu .